مجمع عمومی فدراسیون والیبال اساسنامه و ۴ طرزالعمل به تصویب رسید

Qarizada_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۶:۳۱
مجمع عمومی فدراسیون والیبال اساسنامه و ۴ طرزالعمل به تصویب رسید

در مجمع عمومی فدراسیون والیبال اساسنامه و ۴ طرزالعمل به تصویب رسید مجمع عمومی سالانه فدراسیون ملی والیبال عصر روزدوشنبه ۱۵ میزان در سالون جلسات کمیته ملی المپیک بر گزارشد. در مجمع عمومی اکثریت اعضای حق رای و نماینده های اکثریت ولایات شرکت داشتند. مجمع مطابق آجندا با صحبت افتتاحیه الحاج غلام بهاوالدین جیلانی رییس فدراسیون والیبال و صحبت رهنمودی داکتر حفیظ الله ولی رحیمی رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و رییس کمیته ملی المپیک آٰغاز به کار کرد. سپس گزارش کارکردهای سال ۱۰۱۸ و ۲۰۱۹ فدراسیون توسط خوشحال ملکزی سکرترجنرال فدراسیون، پلان ۴ ساله و طرزالعملهای کاری توسط محمدیوسف صادق معاون اول فدراسیون، اساسنامه فدراسیون توسط عارف پیمان معاون مالی و اداری به جلسه ارایه گردید. در هر بخش از آجنداء اعضای مجمع عمومی در موارد ذکر شده دیدگاه ها، نظریات و طرح های شان را بیان نمودند که برای غنامندی اساسنامه و طرزالعمل ها در نظر گرفته شد.پس از جمع بندی نظریات اعضای مجمع عمومی اساسنامه و طرزالعمل ها به رای گیری گذاشته شد که به اکثریت آرای حاضر در جلسه به تصویب رسید. در اخیر داکتر محمدیونس پوپلزی سکرترجنرال کمیته ملی المپیک و رییس اجراییه فدراسیون والیبال جریان مجمع عمومی را مثبت ارزیابی نموده از اعضای مجمع عمومی خواست تا برای رشد و انکشاف ورزش والیبال روی ظرفیت سازی کار نمایند و وعده داد که کمیته ملی المپیک برای فراهم سازی زمینه برگزاری کورسها و سیمینار های آموزشی در داخل و خارج از کشور فدراسیون والیبال را همکاری خواهند نمود.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۷:۱۴
Background image

فدراسیون ملی تکواندو با پشت سر گذاشتن سال پر از دست آورد توانست تعداد نماینده گان خود را در کمیته های فدراسیون آسیایی تکواندو از چهار به هفت تن افزایش دهد.

فدراسیون ملی تکواندو با پشت سر گذاشتن سال پر از دست آورد توانست تعداد نماینده گان خود را در کمیته های فدراسیون آسیایی تکواندو از چهار به هفت تن افزایش دهد. این در حالیست که سال گذشته. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۸:۴۴
Background image

سمینار تحت عنوان پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات ملکی.

سمینار تحت عنوان پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات ملکی برای کارمندان ریاست عمومی تربیت بدنی وورزش برگزار شد.
سمینار یک روزه که در یکی از سالون های ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۹:۱۷
Background image

امضای تفاهمنامه میان ریاست عمومی تربیت بدنی وورزش و بانک اسلامی افغانستان .

با امضاء تفاهم نامه میان ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و بانک اسلامی افغانستان فدراسیون های ورزشی و ورزشکاران می توانند با افتتاح حسابات بانکی از سهولتها و امتیازات اسلامی بانک مستفید. . .

BACK TO NEWS