فدراسیون ملی والیبال با برگزاری کورس آموزشی لیول1 یا درجه سوم در نظر دارد .

gdpes-af
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۹:۱
سیمینار والیبال

فدراسیون ملی والیبال با برگزاری کورس آموزشی لیول1 یا درجه سوم در نظر دارد برای داوری یا قضاوت بهتر رقابتهای والیبال در سطح ملی ظرفیت های بهتر داشته باشد. 
این کورس صبح امروز با اشتراک 35 نفر ازداوران، مربیان و ورزشکاران دختر و پسر از کابل و برخی از ولایات در کابل برگزار شد و برای پنج روز ادامه دارد. کورس متذکره با همکاری تخنیکی فدراسیون جهانی والیبال توسط محمد یوسف صادق مدرس فدراسیون جهانی والیبال و معاون عمومی فدراسیون والیبال کشوربا همکاری محمد فهیم صمیم مسؤل کمیته داوان فدراسیون والیبال افغانستان تدریس و مدیریت می گردد. 
در مراسم افتتاح آن هیئات رهبری ریاست عمومی تربیت بدنی و فدراسیون والیبال حضور داشتند، پس از آنکه صوفی عبدالحمید معاون فنی و مسلکی فدراسیون و محمدیوسف صادق مدرس کورس در مورد کورس متذکره و برنامه های فدراسیون معلومات ارایه نمودند، حمیدالله کبیر معاون فنی و مسلکی و قاسم حمیدی معاون مالی و اداری ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش با صحبت های جداگانه از برگزاری همچو برنامه های آموزشی حمایت نموده برای ظرفیت سازی بهتر در فدراسیون ها تاکید نمودند. همچنان ضمن اینکه از کارکردهای فدراسیون به نیکی یاد آوری کردند، خاطر نشان نمودند که ریاست تریبت بدنی همواره از برنامه های فدراسیون ها حمایت و پشتیبانی نموده برای فراهم سازی امکانات از تمام گزینه ها استفاده نموده و می نماید. فرشته استوار یکی از اشتراک کننده های کورس برگزاری همچو برنامه های آموزشی را موثر دانسته بر برگزاری مسابقات بانوان تاکید ورزید. 
یوسف صادق مدرس کورس در پهلوی اینکه از شاملین کورس خواست تا اصول و قاعده های کورس را در نظر داشته باشند از آنان خواست آموخته های شان را در میدان عمل تطبیق نموده برای انتقال آن به سایر همکاران شان درولایات اقدام نمایند. کورس متذکره به گونه نظری و عملی تدریس می گردد که در ختم آن و پس از گرفتن آزمون برای شاملین از طرف فدراسیون جهانی والیبال گواهینامه لیول 1 یا درجه سوم داده می شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۳ - ۷:۱۱
Background image

هر ورزشکار یک اصله نهال .

  حیات معنوی و اقتصادی یک کشور وابسته به محیط زیست سالم آن است . نهال میتواند باعث تداوم و حیات جامعه انسانی گردد. غرس نهال و احیای فرهنگ نهال شانی در واقع به معنای سرمایه گذاری در. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۹:۲۰
Background image

اعلامیه ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش در پیوند به متوقف نمودن برنامه های ورزشی

اعلامیه ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش
در پیوند به متوقف نمودن برنامه های ورزشی
کابل/ ۲۴/۱۲/۱۳۹۸
با توجه به شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا، همه روزه جهان را تهدید می نماید، که از اثر آن. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۵ - ۸:۱۷
Background image

سفر یک ورزشکار موی تای به کشور تایلند.

سفر یک ورزشکار موی تای به کشور تایلند. هدف از این سفر اشتراک درمسابقات حرفه ای یا پروفشنل که قراراست در شهر چایمونگ تایلند برگزار گردد. این رقابتها از تاریخ 8 تا 15 مارچ با حضور بیش از. . .

BACK TO NEWS