فدراسیون ملی والیبال با برگزاری کورس آموزشی لیول1 یا درجه سوم در نظر دارد .

gdpes-af
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۱۸ - ۹:۱
سیمینار والیبال

فدراسیون ملی والیبال با برگزاری کورس آموزشی لیول1 یا درجه سوم در نظر دارد برای داوری یا قضاوت بهتر رقابتهای والیبال در سطح ملی ظرفیت های بهتر داشته باشد. 
این کورس صبح امروز با اشتراک 35 نفر ازداوران، مربیان و ورزشکاران دختر و پسر از کابل و برخی از ولایات در کابل برگزار شد و برای پنج روز ادامه دارد. کورس متذکره با همکاری تخنیکی فدراسیون جهانی والیبال توسط محمد یوسف صادق مدرس فدراسیون جهانی والیبال و معاون عمومی فدراسیون والیبال کشوربا همکاری محمد فهیم صمیم مسؤل کمیته داوان فدراسیون والیبال افغانستان تدریس و مدیریت می گردد. 
در مراسم افتتاح آن هیئات رهبری ریاست عمومی تربیت بدنی و فدراسیون والیبال حضور داشتند، پس از آنکه صوفی عبدالحمید معاون فنی و مسلکی فدراسیون و محمدیوسف صادق مدرس کورس در مورد کورس متذکره و برنامه های فدراسیون معلومات ارایه نمودند، حمیدالله کبیر معاون فنی و مسلکی و قاسم حمیدی معاون مالی و اداری ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش با صحبت های جداگانه از برگزاری همچو برنامه های آموزشی حمایت نموده برای ظرفیت سازی بهتر در فدراسیون ها تاکید نمودند. همچنان ضمن اینکه از کارکردهای فدراسیون به نیکی یاد آوری کردند، خاطر نشان نمودند که ریاست تریبت بدنی همواره از برنامه های فدراسیون ها حمایت و پشتیبانی نموده برای فراهم سازی امکانات از تمام گزینه ها استفاده نموده و می نماید. فرشته استوار یکی از اشتراک کننده های کورس برگزاری همچو برنامه های آموزشی را موثر دانسته بر برگزاری مسابقات بانوان تاکید ورزید. 
یوسف صادق مدرس کورس در پهلوی اینکه از شاملین کورس خواست تا اصول و قاعده های کورس را در نظر داشته باشند از آنان خواست آموخته های شان را در میدان عمل تطبیق نموده برای انتقال آن به سایر همکاران شان درولایات اقدام نمایند. کورس متذکره به گونه نظری و عملی تدریس می گردد که در ختم آن و پس از گرفتن آزمون برای شاملین از طرف فدراسیون جهانی والیبال گواهینامه لیول 1 یا درجه سوم داده می شود.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۴ - ۶:۱
Background image

رقابتهای بایسکل رانی تحت نام نه گفتن به مواد مخدر و تشویق جوانان به ورزش در ولایت غزنی برگزار گردید .

رقابتهای بایسکل رانی تحت نام نه گفتن به مواد مخدر و تشویق جوانان به ورزش در ولایت غزنی برگزار گردید . آمریت ورزشی ولایت غزنی بتاریخ 22 / 6 / 1398 یک دور رقابت این رشته را میان 70. . .

شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۳ - ۴:۵۰
Background image

نخستین دور رقابت‌های بکس حرفه‌یی در کابل برگزار شد .

نخستین دور رقابت‌های بکس حرفه‌یی در کابل برگزار شد . در این رقابت ها شانزده ورزشکار در اوزان مختلف برابر هم پیکار میکنند . این رقابت‌ها از سوی سازمان بکس حرفه یی AGC با اشتراک ۴ کشور. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۱ - ۴:۵۵
Background image

غلام علی ملک زاده به حیث رییس فدراسیون شطرنج برگزیده شد.

غلام علی ملک زاده به حیث رییس فدراسیون شطرنج برگزیده شد.
در انتخاباتیکه با حضور نماینده گان ۳۰ ولایت به شمول شهر کابل و نیز دو ورزشکار برتر در ریاست تربیت بدنی و ورزش برگزار شده بود. . .

BACK TO NEWS