راه اندازی رقابتهای بزکشی در ولایت بلخ

Afzal-af
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۶:۲۹
راه اندازی رقابتهای بزکشی در ولایت بلخ

مسابقات بزکشی در شهر مزارشریف با اشتراک تیم های بزکشی ولایت های بلخ، بغلان، سمنگان و جوزجان راه اندازی گردیده بود با شناسایی چاپ اندازان برتر پایان یافت۔

در این مسابقات تمام تیمهای شرکت کننده در خشش عالی داشتند۔ در مرحله پایانی به منظور شناسایی بهترین چاپ اندازان، از طرف حکم میدان دو (آخر اولاق) که امتیاز آخر در ورزش بزکشی گفته می شود اعلان گردید۔

در نتیجه آخر اول را فرید پهلوان به سواری اسب حاجی سرور بای قریشی رییس فدراسیون بزکشی ولایت بلخ به دایره حلال رساند و از طرف حاجی سرور بای مستحق 5000 افغانی جایزه شناخته شد۔

و آخر اولاق دوم را سرور پهلوان به سواری اسب اسلام الدین پیمان معاون فدراسیون بزکشی ولایت بلخ به دایره حلال رساند که از طرف حاجی میر احمد فیاض یک رأس بز و از طرف اسلام الدین پیمان مبلغ 5000 افغانی جایزه دریافت نمود۔

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۸:۴۰
Background image

چهارمین دوره مسابقات بزکشی در ولایت بدخشان به پایان رسید

چهارمین مرحله مسابقات بزکشی از سوی فدراسیون بزکشی و با حمایت آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت بدخشان به شمول مرکز فیض آباد و ورزشکار از کشم، ارگو، جرم، یفتال، بهارک، وردوج و ولسوالی بهارک. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۸:۳۶
Background image

مسابقات بزکشی در ولایت جوزجان برگزار شد

مسابقات بزکشی از سوی فدراسیون بزکشی با حمایت آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت جوزجان در بین پهلوانان ولسوالی های فیض آباد، خواجه دو کوه و آقچه به شمول شبرغان مرکز این ولایت برگزار گردید.

. . .
دوشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۸:۳۱
Background image

مسابقات جام فوتبال ولسوالی ها در ولایت نیمروز برگزار گردید

این مسابقات فوتبال که از سوی فدراسیون فوتبال تحت عنوان جام فوتبال ولسوالی ها و با حمایت تربیت بدنی ولایت نیمروز آغاز شده بود، روز گذشته بین تیم های "خاشرود" و "چهاربرجک" برگزار شد که. . .

BACK TO NEWS