راه اندازی رقابتهای بزکشی در ولایت بلخ

Afzal-af
سه‌شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۴ - ۶:۲۹
راه اندازی رقابتهای بزکشی در ولایت بلخ

مسابقات بزکشی در شهر مزارشریف با اشتراک تیم های بزکشی ولایت های بلخ، بغلان، سمنگان و جوزجان راه اندازی گردیده بود با شناسایی چاپ اندازان برتر پایان یافت۔

در این مسابقات تمام تیمهای شرکت کننده در خشش عالی داشتند۔ در مرحله پایانی به منظور شناسایی بهترین چاپ اندازان، از طرف حکم میدان دو (آخر اولاق) که امتیاز آخر در ورزش بزکشی گفته می شود اعلان گردید۔

در نتیجه آخر اول را فرید پهلوان به سواری اسب حاجی سرور بای قریشی رییس فدراسیون بزکشی ولایت بلخ به دایره حلال رساند و از طرف حاجی سرور بای مستحق 5000 افغانی جایزه شناخته شد۔

و آخر اولاق دوم را سرور پهلوان به سواری اسب اسلام الدین پیمان معاون فدراسیون بزکشی ولایت بلخ به دایره حلال رساند که از طرف حاجی میر احمد فیاض یک رأس بز و از طرف اسلام الدین پیمان مبلغ 5000 افغانی جایزه دریافت نمود۔

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۵:۴۳
Background image

غزنی؛ سومین دور جشنواره ورزشی در هفت رشته ورزشی افتتاح گردید

سومین دور جشنواره بزرگ ورزشی برای هفته رشته ورزشی از طرف آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت غزنی و مدیریت ورزشی ولسوالی جاغوری، که قرار است برای مدت ۲۰ روز ادامه یابد، افتتاح گردید.

در این. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۵:۱۶
Background image

نیمروز؛ رقابت های فوتسال میان شش تیم در ولسوالی خاشرود به پایان رسید

رقابت‌های فوتسال میان شش تیم به شکل دوره‌ی که از سوی نماینده‌گی فدراسیون فوتبال آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت نیمروز در ولسوالی خاشرود برگزار شده بود با قهرمانی تیم یاران به پایان رسید.. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۵:۷
Background image

تخار؛ هفدهمین دور رقابت‌های بزکشی میان ۳۰ چاپنداز در ولسوالی دشت قلعه برگزار شد

هفدهمین دور رقابت‌های بزکشی میان ۳۰ چاپنداز از سوی نماینده‌گی فدراسیون بزکشی آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت تخار در ولسوالی دشت قلعه برگزار شد.

در این رقابت ها پهلوان عبدالرشید، پهلوان. . .

BACK TO NEWS