مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند.

Qarizada_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۵:۳۴
مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند.

مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند. در رقابت های قهرمانی جوانان جهان مبارزین کشور موفق به سه مدال، یک طلا، یک نقره و یک برنز شده بودند. رقابت های قهرمانی جوانان از بیست‌وهشتم سپتامبر تا ششم اکتوبر 2019 با اشتراک 75 کشور جهان به میزبانی شهر آنتالیا ترکیه برگزار شده بود که به نمایندگی از افغانستان دو ورزشکار، یک مربی و نیز یک داور شرکت کرده بودند. گفتنی است که امین الله کریمی در وزن 54 کیلوگرام در بخش موی تاله مدال طلا گرفت و در بخش مبارزه هم به مدال برنز نایل آمد، اما مدال نقره این رقابت ها را فرهاد حسینی دیگر ملی پوش کشور در وزن 57 کیلو گرام در بخش "موی تاله" برای افغانستان رقم زد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۵ - ۴:۳۶
Background image

امضای توافق نامهٔ همکاری دوجانبه میان کمیته های المپیک هیأت رهبری کمیته ملی المپیک افغانستان و آمریکا .

داکتر حفیظ الله ولی رحیمی رئیس کمیته ملی المپیک افغانستان و هیت همراه شان بحث در مورد امضای توافق نامهٔ همکاری دوجانبه میان کمیته های المپیک افغانستان و آمریکا صورت گرفت . در حاشیهٔ. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۸:۴۱
Background image

نهمین دور رقابتهای گزینشی پانکریش امروز در کابل برگزار شد

نهمین دور رقابتهای گزینشی پانکریش امروز در کابل برگزار شد . در این رقابتها حدودا 250 ورزشکاراز ولایت های نیمروز ، کندهار ، پکتیا ، خوست ، کندز ، ننگرهار ، بغلان ، جوزجان ، فاریاب ،. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۷/۲۴ - ۷:۴۲
Background image

برگزاری رقابتهای مشت زنی تحت نام جام شهید حمیدالله حمید امروز در کابل برگزار گردید

برگزاری رقابتهای مشت زنی تحت نام جام شهید حمیدالله حمید امروز در کابل برگزار گردید این رقابتها با اشتراک بیشتر از 100 ورزشکار از 24 کلپهای مرکز در ذال ورزشی فدراسیون مشت زنی دایر. . .

BACK TO NEWS