مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند.

Qarizada_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۵:۳۴
مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند.

مدال آوران موی تای از سوی دوکتور حفیظ الله ولی رحیمی، رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک مورد ستایش قرار گرفتند. در رقابت های قهرمانی جوانان جهان مبارزین کشور موفق به سه مدال، یک طلا، یک نقره و یک برنز شده بودند. رقابت های قهرمانی جوانان از بیست‌وهشتم سپتامبر تا ششم اکتوبر 2019 با اشتراک 75 کشور جهان به میزبانی شهر آنتالیا ترکیه برگزار شده بود که به نمایندگی از افغانستان دو ورزشکار، یک مربی و نیز یک داور شرکت کرده بودند. گفتنی است که امین الله کریمی در وزن 54 کیلوگرام در بخش موی تاله مدال طلا گرفت و در بخش مبارزه هم به مدال برنز نایل آمد، اما مدال نقره این رقابت ها را فرهاد حسینی دیگر ملی پوش کشور در وزن 57 کیلو گرام در بخش "موی تاله" برای افغانستان رقم زد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱ - ۷:۱۴
Background image

فدراسیون ملی تکواندو با پشت سر گذاشتن سال پر از دست آورد توانست تعداد نماینده گان خود را در کمیته های فدراسیون آسیایی تکواندو از چهار به هفت تن افزایش دهد.

فدراسیون ملی تکواندو با پشت سر گذاشتن سال پر از دست آورد توانست تعداد نماینده گان خود را در کمیته های فدراسیون آسیایی تکواندو از چهار به هفت تن افزایش دهد. این در حالیست که سال گذشته. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۸:۴۴
Background image

سمینار تحت عنوان پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات ملکی.

سمینار تحت عنوان پالیسی افزایش مشارکت زنان در ادارات خدمات ملکی برای کارمندان ریاست عمومی تربیت بدنی وورزش برگزار شد.
سمینار یک روزه که در یکی از سالون های ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش. . .

دوشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۹:۱۷
Background image

امضای تفاهمنامه میان ریاست عمومی تربیت بدنی وورزش و بانک اسلامی افغانستان .

با امضاء تفاهم نامه میان ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و بانک اسلامی افغانستان فدراسیون های ورزشی و ورزشکاران می توانند با افتتاح حسابات بانکی از سهولتها و امتیازات اسلامی بانک مستفید. . .

BACK TO NEWS