قهرمانی رییس خان سنزی در هشتمین دور رقابت های منتخب سنوکر

qarizada_admin
پنجشنبه ۱۴۰۰/۵/۲۱ - ۴:۳۶
قهرمانی رییس خان سنزی در هشتمین دور رقابت های منتخب سنوکر

قهرمانی رییس خان سنزی در هشتمین دور رقابت های منتخب سنوکر در پایان هشتمین دور رقابت های سنوکر کلپ های کابل رییس خان سنزی به مقام قهرمانی دست یافت. و صالح محمد محمدی با تفاوت نه چندان زیاد از سنزی شکست خورد مقام دوم را گرفت. آقای سنزی و محمدی برای اشتراک در رقابت های جهانی و آسیایی این رشته که در قطر برگزار می گردد، کاندید می باشند این رقابت سه روز پیش با شرکت ۵۲ ورزشکار از باشگاه های سنوکر شهرکابل برگزار شده بود، عصور روز چهارشنبه پایان یافت. داکتر حفیظ الله ولی رحیمی رئیس عموعی تربیت بدنی و ورزش حکم های قهرمانی ورزشکاران را اهدا نمود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۵:۵۶
Background image

چهار ورزشکار کوهنورد کشور که دو هفته پیش به خاطر صعود به قله شاه فولادی به بامیان رفته بودند، روز گذشته توانستند بر این قله پا بگذارند۔

چهار ورزشکار کوهنورد کشور که دو هفته پیش به خاطر صعود به قله شاه فولادی به بامیان رفته بودند، روز گذشته توانستند بر این قله پا بگذارند۔در میان این کوهنوردان امیر علی صمیمی که شش سال عمر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۴:۲
Background image

دیدار محترم بشیر احمد رستمزی با هیات رهبری و برخی از اعضای تیم‌ ملی والیبال

محترم بشیر احمد رستمزی سرپرست ریاست عمومی تربیت‌ بدنی و ورزش صبح امروز در دفتر کارش با هیات رهبری و برخی از اعضای تیم‌ ملی والیبال دیدار نمود۔در اغاز این دیدار حاجی نور رحمان تره خیل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۳:۵۸
Background image

مسابقات لیگ دسته اول فدراسیون فوتبال در ولایت هرات برگزار شد.

در نخستین بازی این مسابقات تیم های نوایی و جامی به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم جامی 4 مقابل صفر به برتری دست یافت.در دیگر بازی ها تیم های هیواد و کوهستان به مصاف هم رفتند که درنتیجه. . .

BACK TO NEWS