غزنی؛ سومین دور جشنواره ورزشی در هفت رشته ورزشی افتتاح گردید

org_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۵ - ۵:۴۳
غزنی؛ سومین دور جشنواره ورزشی در هفت رشته ورزشی افتتاح گردید

سومین دور جشنواره بزرگ ورزشی برای هفته رشته ورزشی از طرف آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت غزنی و مدیریت ورزشی ولسوالی جاغوری، که قرار است برای مدت ۲۰ روز ادامه یابد، افتتاح گردید.

در این جشنواره ورزشکاران رشته های فوتسال، والیبال، نشان‌زنی با تفنگ سربی، نشان‌زنی با سنگ، نشان زنی با تیر و کمان، نیزه زنی با اسپ و ورزش های رزمی با هم رقابت خواهند کرد.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره ورزشکاران ورزش های رزمی نمایشات رزمی را به نمایش گذاشته و تیم های فوتسال و والیبال به صورت دوستانه بازی نمودند.

هدف از برگزاری این جشنواره ایجاد همدلی میان ورزشکاران و رشد رشته های مختلف ورزشی عنوان گردیده است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۸:۵۰
Background image

غزنی؛تیم والیبال فروشگاه قهرمان مسابقات ولسوالی اندر شد

رقابت های والیبال بین ۲۴ تیم تحت نام جام رمضان از سوی نماینده گی فدراسیون والیبال آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت غزنی که در میدان ورزشی قریه کوته سنگی ولسوالی اندر برگزار شده بود به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۸:۴۷
Background image

نیمروز؛ چهاردهمین دور رقابت‌های فوتسال میان ۳۳ تیم در شهر زرنج به پایان رسید

چهاردهمین دور رقابت‌های فوتسال میان ۳۳ تیم تحت نام جام رمضان از سوی نماینده گی فدراسیون فوتبال آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت نیمروز در شهر زرنج به قهرمانی تیم نوری اتلان به پایان رسید.

. . .
سه‌شنبه ۱۴۰۳/۱/۲۱ - ۸:۴۴
Background image

دایکندی ؛ رقابت‌های والیبال میان ۱۲ تیم در بازار چپراسک آغاز گردید

رقابت‌های والیبال میان ۱۲ تیم از ولسوالی میرا مورد و شهرستان تحت نام جام رمضان از سوی نماینده گی فدراسیون والیبال آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت دایکندی با حمایت مالی شرکت زراعتی اسکان. . .

BACK TO NEWS