زابل؛ رقابت‌های دست کشی بین ۲۰ ورزشکار در قلات به پایان رسید

org_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۱۰:۳۶
زابل؛ رقابت‌های دست کشی بین ۲۰ ورزشکار در قلات به پایان رسید

رقابت‌های دست‌کشی تحت نام اتحاد جوانان که از سوی مدیریت ورزش‌های ملی و عنعنوی آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت زابل در مرکز این ولایت با اشتراک ۲۰ ورزشکار برای یک روز برگزار شده بود، به پایان رسید.

این رقابت‌‌ها بین ورزشکاران کلب کیک جمناستیک همدرد و کلب پارکور استاد محمد داود در کلپ جمناستیک استاد صدیق الله همدرد برگزار شده بود که جام قهرمانی این رقابت‌ها را کلب جمناستیک همدرد از آن خود کرد و تیم حریف خود را شکست داد.

این رقابت‌ها که به هدف رشد و تشویق جوانان به ورزش‌های ملی و عنعنوی برگزار شده بود، به اهدای تقدیرنامه‌ها به ورزشکاران از سوی آمریت تربیت بدنی و ورزش این ولایت به پایان رسید.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۸ - ۱۵:۱۰
Background image

غزنی؛ رقابت‌های نشان‌زنی با سنگ میان ۱۶ تیم در ولسوالی جاغوری به پایان رسید

رقابت‌های نشان‌زنی با سنگ میان ۱۶ تیم که از یک هفته به این سو در بازار غجور ولسوالی جاغوری ولایت غزنی جریان داشت با قهرمانی تیم اتحاد به فرجام رسید.

در فرجامین بازی این رقابت‌ها تیم. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۸ - ۱۵:۷
Background image

تخار: تیم کندال قهرمان تورنمنت والیبال ولسوالی فرخار شد

رقابت‌های والیبال میان ۱۰ تیم که از چندی به این سو در ولسوالی فرخار ولایت تخار جریان داشت، به قهرمانی تیم کندال به فرجام رسید.

در فرجامین بازی این رقابت‌ها تیم کندال با اختلاف ۰-۳. . .

دوشنبه ۱۴۰۳/۳/۲۸ - ۱۵:۰
Background image

کنر؛ بریکوت اتلان قهرمان رقابت‌های تیب‌بال کرکت ولسوالی ناری شد

رقابت‌های تیب‌بال کرکت میان ۲۰ تیم در همکاری با آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت کنر به منظور شناسایی چهره‌های برتر برای تیم منتخبه این ولایت، در ولسوالی ناری ولایت کنر با قهرمانی تیم. . .

BACK TO NEWS