دیدار رئیس جمهور با ورزشکاران شرکت کنندۀ بازیهای المپیک توکیو

qarizada_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۵/۱۸ - ۴:۵۳
دیدار رئیس جمهور با ورزشکاران شرکت کنندۀ بازیهای المپیک توکیو

دیدار رئیس جمهور با ورزشکاران شرکت کنندۀ بازیهای المپیک توکیو

رئیس جمهور محمد اشرف غنی عصرروز یکشنبه با ورزشکاران کشور که در بازی های المپیک توکیو،شرکت نموده بودند دیدار کرد. این دیدار که در قصر چهارچنار ارگ انجام شد. ابتدا داکترحفیظ الله ولی رحیمی رئیس عمومی تربیت بدنی و ورزش طی صحبتی از توجه و حمایت رئیس جمهور تشکر کرد و پیشنهادات خود را بخاطر رشد همه جانبه ورزش با رئیس جمهور شریک ساخت وی همچنان از استراتیژی تربیت بدنی و ورزش، یاد آوری نموده اظهار امید واری کرد که با تطبیق آن در بازی های پاریس سال ۲۰۲۴ ورزشکاران افغان بیشتر خواهند درخشید.

سپس رئیس جمهوردر صحبتی گفت: جای بسیار افتخار است، ورزشکاران پسر و دختر افغان مشترکاً با حمل بیرق پرافتخار افغانستان به جهان پیام مساوات را میدهند که مرد و زن افغان در کنار هم ایستاده اند. این بیرق برای همیش برافراشته باقی خواهد ماند و ارادۀ ملت ما همواره قوی خواهد بود. رئیس جمهور در اخیر سخنانش، گفت که زمینۀ تطبیق استراتیژی ورزش فراهم گردد، زیرا مردم با ورزش و ورزشکاران علاقۀ فراوان دارند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۵:۵۶
Background image

چهار ورزشکار کوهنورد کشور که دو هفته پیش به خاطر صعود به قله شاه فولادی به بامیان رفته بودند، روز گذشته توانستند بر این قله پا بگذارند۔

چهار ورزشکار کوهنورد کشور که دو هفته پیش به خاطر صعود به قله شاه فولادی به بامیان رفته بودند، روز گذشته توانستند بر این قله پا بگذارند۔در میان این کوهنوردان امیر علی صمیمی که شش سال عمر. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۴:۲
Background image

دیدار محترم بشیر احمد رستمزی با هیات رهبری و برخی از اعضای تیم‌ ملی والیبال

محترم بشیر احمد رستمزی سرپرست ریاست عمومی تربیت‌ بدنی و ورزش صبح امروز در دفتر کارش با هیات رهبری و برخی از اعضای تیم‌ ملی والیبال دیدار نمود۔در اغاز این دیدار حاجی نور رحمان تره خیل. . .

چهارشنبه ۱۴۰۰/۶/۳۱ - ۳:۵۸
Background image

مسابقات لیگ دسته اول فدراسیون فوتبال در ولایت هرات برگزار شد.

در نخستین بازی این مسابقات تیم های نوایی و جامی به مصاف هم رفتند که در نتیجه تیم جامی 4 مقابل صفر به برتری دست یافت.در دیگر بازی ها تیم های هیواد و کوهستان به مصاف هم رفتند که درنتیجه. . .

BACK TO NEWS