رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش از ورزشکاران بایسکیل رانی را تقدیر کرد.

qarizada_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۷:۴۱
رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش از ورزشکاران بایسکیل رانی را تقدیر کرد

.رییس عمومی تربیت بدنی و ورزش از ورزشکاران بایسکیل رانی را تقدیر کرد

انجنیر نظر محمد مطمئن سرپرست ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش پیش از چاشت امروز ورزشکاران بایسکیل رانی را مورد تقدیر قرار داد.

تیم شش نفری بایسکیل سواران کشور با طی نمودن مسیر های فراه ، هلمند ، نیمروز ، غزنی ، زابل ، وردک ، قندهار و کابل که بیش از 1000 کیلومتربه کابل رسیدن و مورد تشویق قرار گرفت، هیت رهبری ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک ضمن خوش آمدید گویی ورزشکاران بایسکیل رانی به خانه خودشان در مرگز گفت راه اندازی همچو برنامه های ورزشی در تحول سیاسی خیلی موثر است، اینکار شما جنبه تشویقی برای دیگر ورزشکاران دارد و این اقدام شما همه ما را خوشحال ساخت ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش از هیچ گونه امکانات در عرصه رشد ورزش دریغ نخواهد کرد.

.ورزشکاران رکاب زن با اظهار خشنودی از طی نمودن این مسیر با پیام صلح ، آبادی و همدیگر پذیری ملت افغان به کابل رسیدند فیضی یکتن از ورزشکارشرکت کننده میگوید خیلی خرسند هستم که سالها در انتظار همچو روزی بودم که مسیر هرات کابل را رکاب بزنم و خوشبختانه طی نمودم و هیچ گونه مشکل از لحاظ امنیتی روبرو نشدیم.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۸:۷
Background image

پایان رقابت های تحت نام تورنمنت خزانی در بدخشان

سه شنبه 16 قوس 1400

قاری زاده

این رقابت ها میان 18 تیم الف از مرکز فیض آباد و ولسوالی ها در استدیوم ورزشی حصه اول شهر جدید برگزار شده بود

و بیش از یک ماه ادامه داشت و با قهرمانی تیم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۷:۴۳
Background image

مرحله هشتم رقابت های فوتبال کابل از روز چهار شنبه آغاز می گردد.

مرحله هشتم رقابت های لیگ فوتبال گروپ ب کابل از روز چهارشنبه ۱۷ قوس در استدیوم ورزشی کابل آغاز می گردد. در نخستین بازی؛ تیم های داوودزی و سپهر به مصاف هم میروند. و در بازی دوم همان روز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۵:۸
Background image

سرپرست جدید برای آمریت ورزشی ولایت خوست تعین شد.

سه شنبه، ۱۶قوس،۱۴۰۰

در مراسم که بر همین مناسبت در آمریت ورزشی خوست برگزار شده بود آمر منابع بشری ولایت خوست نقیب الله متونوال، امر ورزشی قبلی آن ولایت و رؤسای بیش از ۳۵ فدراسیون. . .

BACK TO NEWS