رقابتهای کانگفو در کابل برگزار شد

qarizada_admin
دوشنبه ۱۴۰۰/۷/۲۶ - ۷:۴۹
رقابتهای کانگفو در کابل برگزار شد

این رقابتها صبح امروز دوشنبه با اشتراک 190 ورزشکار از باشگاه کانگفو در جمنازیوم ورزشی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش برگزار شد.

ورزشکاران شرکت کننده در رده های سنی نونهالان ، جوانان ، بزرگ سالان و درکتگوری وزنی 25 الی 38 کیلوگرام برای یک روز باهم به رقابت میپردازند مسوولان هدف از برگزاری این رقابتها تجلیل از پیروزی امارت اسلامی افغانستان میگویند

بربنیاد معلومات رییس فدراسیون کانگفوم راه اندازی همچو برنامه ها برای رشد و توسعه ورزش خیلی مهم و ضروری میباشد و ما در شرایط قرار داریم که همه ورزشکاران فکر میکنن که تمامی رشته های ورزشی در حالت تعلیق قرار دارد ما با راه اندازی همچو برنامه راه را برای دیگر رشته ورزشی باز نمودیم تا دیگر رشته های ورزشی نیز برنامه های ورزشی را راه اندازی نماید .

در همین حال هیات رهبری ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش و کمیته ملی المپیک در مراسم افتتاح رقابتها حضور یافتند و جریان بخش از رقابتها را نظارت کردند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۸:۷
Background image

پایان رقابت های تحت نام تورنمنت خزانی در بدخشان

سه شنبه 16 قوس 1400

قاری زاده

این رقابت ها میان 18 تیم الف از مرکز فیض آباد و ولسوالی ها در استدیوم ورزشی حصه اول شهر جدید برگزار شده بود

و بیش از یک ماه ادامه داشت و با قهرمانی تیم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۷:۴۳
Background image

مرحله هشتم رقابت های فوتبال کابل از روز چهار شنبه آغاز می گردد.

مرحله هشتم رقابت های لیگ فوتبال گروپ ب کابل از روز چهارشنبه ۱۷ قوس در استدیوم ورزشی کابل آغاز می گردد. در نخستین بازی؛ تیم های داوودزی و سپهر به مصاف هم میروند. و در بازی دوم همان روز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۵:۸
Background image

سرپرست جدید برای آمریت ورزشی ولایت خوست تعین شد.

سه شنبه، ۱۶قوس،۱۴۰۰

در مراسم که بر همین مناسبت در آمریت ورزشی خوست برگزار شده بود آمر منابع بشری ولایت خوست نقیب الله متونوال، امر ورزشی قبلی آن ولایت و رؤسای بیش از ۳۵ فدراسیون. . .

BACK TO NEWS