نیمروز؛‌ اولین دوره مسابقات کونگ‌فو با اشتراک چهل ورزشکار در مرکز برگزار گردید

org2_admin
چهارشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۰ - ۸:۵۱
نیمروز؛‌ اولین دوره مسابقات کونگ‌فو با اشتراک چهل ورزشکار در مرکز برگزار گردید

اولین دوره رقابت های کونگ‌فو از طرف نمایندگی فدراسیون این رشته با همکاری امریت تربیت بدنی و ورزش ولایت نیمروز میان بیست جوره ورزشکار از ولایت های کندهار، هلمند و نیمروز برای مدت یک روز در مرکز ولایت نیمروز برگزار گردید.

در نتیجه‌ی این مسابقات از میان ورزشکاران اشتراک کننده ورزشکاران ولایت نیمروز مقام اول، ورزشکاران ولایت هلمند مقام دوم و ورزشکاران ولایت کندهار مقام سوم را از آن خود نمودند.

هدف از برگزاری این رقابت ها رشد و توسعه ورزش میان جوانان عنوان گردیده است، که در اخیر از طرف مسئولین برگزاری مسابقات برای ورزشکاران برتر تحایفی نیز اهدا گردید.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۶:۲۴
Background image

دایکندی؛ مسابقات دوش با اشتراک ۴۲ ورزشکار در ولسوالی کجران برگزار گردید

رقابت های دوش از طرف آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت دایکندی میان ۴۲ ورزشکار از کتگوری سنی نوجوانان در فاصله ۴۰۰ متری برای مدت یک روز در ولسوالی کجران برگزار گردید.

در نتیجه‌ی این. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۵:۴۲
Background image

غور؛ رقابت‌های دست کشتی میان ۲۲ تن در شهر فیروز کوه برګزار شد

رقابت‌های دست کشتی میان ۲۲ تن از سوی مدیریت بازی‌های ملی و عنعنوی در همکاری با آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت غور در شهر فیرږز ګوه این‌ ولایت برگزار شد.

در این رقابت ها شاولد ، خیر محمد. . .

یکشنبه ۱۴۰۳/۴/۲۴ - ۵:۲۱
Background image

بدخشان؛ مسابقات کورش با اشتراک ۸۰ ورزشکار در ولسوالی جرم برگزار گردید

رقابت های کورش از طررف نمایندگی فدراسیون این رشته با همکاری آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت بدخشان میان چهل جوره ورزشکار از چهار ولسوالی این ولایت برای مدت یک روز در ولسوالی جرم برگزار. . .

BACK TO NEWS