تیم منتخب چمتال قهرمان رقابتهای فوتبال ولایت بلخ شد

org_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۸/۲۹ - ۹:۶
تیم منتخب چمتال قهرمان رقابتهای فوتبال ولایت بلخ شد

نمایندگی فدراسیون فوتبال در همکاری با ریاست تربیت بدنی و ورزش ولایت بلخ رقابتهای این رشته را میان تیم های از ولسوالی های : چمتال ، نهرشاهی ، شولگره ، مارمل ، دهدادی ، کشنده ، زاریع و بلخ دو ماه قبل برگزار نموده بود روز گذشته با قهرمانی تیم منتخب ولسوالی چمتال به پایان رسید.

در مراسم پایانی این مسابقات برعلاوه مسوولین ورزشی ، مسوولان ولایتی ، مسوولان اداری ملکی و نظامی ، ورزشکاران و علاقمندان زیادی اشتراک نموده بودند و تیم برنده و ورزشکاران شرکت کننده را مورد تشویق قرار دادند.

در بازی فینال این مسابقات تیم های ولسوالی چمتال و نهرشاهی به مصاف هم رفتند که بازی این دو تیم با نتیجه ۲/۴ در ضربات پنالتی به سود تیم چمتال به پایان رسید.

در فرجام برای تیم های برنده و ورزشکاران برتر کپ و جوایز نقدی که از سوی علاقمندان فوتبال در این ولایت در نظر گرفته شده بود توزیع گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۵:۸
Background image

تخار؛ پایان هشتمین دور مسابقات بزکشی در ولسوالی رستاق

هشتمین دور رقابت های بزکشی با اشتراک ۵۰ تن از چاپ اندازان که از مدت سه روز بدینسو در ولسوالی رستاق ولایت تخار ادامه داشت سر انجام با درخشش پهلوان صبغت الله، پهلوان شمس الله، پهلوان سمیع. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۵:۴
Background image

غور؛ دومین دور مسابقات ویلچر بسکتبال برگزار گردید

آمریت تربیت بدنی و ورزش ولایت غور با هماهنگی فدراسیون ویلچر سواران معلولین رقابت‌ّهای پاراالمپیک بسکتبال در جمنازیوم ورزشی آمریت تربیت بدنی این ولایت بین ۴ تیم برگزار کرد.

در این رقابت. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۹/۱۴ - ۵:۲
Background image

خوست؛ رقابت‌های فوتبال بین ۸ تیم آغاز گردید

رقابت‌های فوتبال تحت نام وحدت اجتماعی بین ۸ تیم برتر ولایت خوست در باش‌گاه ملی امانی در مرکز این ولایت آغاز گردید.

بازی نخست این رقابت‌ها بین تیم مته چینه و تیم گلزار اکا برگزار شد، که. . .

BACK TO NEWS