تحسین ونوازش ارزشی در ورزش!

Afzal-af
پنجشنبه ۱۴۰۰/۹/۴ - ۶:۵۸
تحسین ونوازش ارزشی در ورزش!

مسوولیت داریم تا در دور ترین نقاط کشور به دیدار ورزشکاران پرافتخار این سرزمین رفته و برای شان امید و انرژی بیشتر جهت تلاش و جهد افروزی شان بخشیم.

بلال مج.اهد آمرورزش ولایت غزنی همراه با مسوولین فدراسیون های ( فوتبال، هندبال، بسکیتبال و پاور لیفتینگ ) طی سفری به ولسوالی¬های جاغوری و مالستان ولایت غزنی با ورزشکاران رشته های مختلف این ولسوالی¬ها از نزدیک دیدار نمودند.

دراین سفر ضمن پذیرایی خوب توسط ورزشکاران و مردم منطقه، تیم های ورزشی با راه اندازی مسابقات و نمایشات دوستانه از مسوولین و مربیان ورزش مرکز غزنی پذیرایی گرم نموده با دسته های گل خوش آمدید گفتند.

مسوول ورزش غزنی در حاشیه دیدار با ورزشکاران ولسوالی های فوق الذکر روی پلان و برنامه های آینده ورزش صحبت نمود و مشکلات و پیشنهادات ورزشکاران از طرف آمر ورزش و مسوولین فدراسیون ها استماع گردیده برای شان در حدود صلاحیت ها و امکانات وعده ی هر نوع همکاری در آینده صورت گرفت.

در اخیر جهت تشویق بیشتر ورزشکاران تحسین نامه ها و یک مقدار وسایل ورزشی که از طرف آمریت تربیت بدنی و ورزش غزنی، نمایندگی فدراسیون فوتبال و هیات همراه در نظر گرفته شده بود برای ورزشکاران توزیع شد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۸:۷
Background image

پایان رقابت های تحت نام تورنمنت خزانی در بدخشان

سه شنبه 16 قوس 1400

قاری زاده

این رقابت ها میان 18 تیم الف از مرکز فیض آباد و ولسوالی ها در استدیوم ورزشی حصه اول شهر جدید برگزار شده بود

و بیش از یک ماه ادامه داشت و با قهرمانی تیم. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۷:۴۳
Background image

مرحله هشتم رقابت های فوتبال کابل از روز چهار شنبه آغاز می گردد.

مرحله هشتم رقابت های لیگ فوتبال گروپ ب کابل از روز چهارشنبه ۱۷ قوس در استدیوم ورزشی کابل آغاز می گردد. در نخستین بازی؛ تیم های داوودزی و سپهر به مصاف هم میروند. و در بازی دوم همان روز. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۵:۸
Background image

سرپرست جدید برای آمریت ورزشی ولایت خوست تعین شد.

سه شنبه، ۱۶قوس،۱۴۰۰

در مراسم که بر همین مناسبت در آمریت ورزشی خوست برگزار شده بود آمر منابع بشری ولایت خوست نقیب الله متونوال، امر ورزشی قبلی آن ولایت و رؤسای بیش از ۳۵ فدراسیون. . .

BACK TO NEWS