برگزاری سمینار آگاهی دهی از مقرره طرزسلوک کارکنان خدمات ملکی.

Afzal-af
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۸ - ۷:۳۲
سمینار برا کارکنان تربیت بدنی

با برگزاری سمینار آگاهی دهی از مقرره طرزسلوک کارکنان خدمات ملکی، کارمندان ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش با اصول و قاعده های پذیرفته شده مدیریت و طرز برخورد با همکاران و مراجعین آگاهی حاصل نمودند. این سمینار که در یکی از سالون های اداره برگزار شده بود، اضافه از یکصد نفر کارکنان این ریاست شرکت داشتند. سمینار مذکور توسط سلیمان عظیمی عضو مسلکی نیاز سنجی آموزشیهای منابع بشری پیشبرده شد. گفته می شود طی یکماه گذشته دومین سمینار است که در مورد طرزسلوک کارکنان خدمات ملکی در ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش برگزار می گردد

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۹:۱۹
Background image

برگزاری مسابقات پاورلفتینگ در هرات

هفدهمین دور مسابقات منتخب پاورلفتینگ در ولایت هرات با حضورداشت رئیس و اعضای تربیت بدنی، رؤسای فدراسیون‌ها و جمعی از مربیان و استادان در جمنازیوم میرویس صادق برگزار گردید.

در این. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۹:۴
Background image

برگزاری مسابقات ورزش‌های رزمی در هرات

نهمین دور مسابقات ورزش‌های رزمی ولایت هرات در رشته هاپکیدو با حضورداشت رئیس و اعضای تربیت بدنی و ورزش و هئیت همراه‌شان، رؤسای فدراسیون‌ها، مربیان و جمعی از پیشکسوتان در سالون ورزشی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۶:۲۵
Background image

هیت رهبری کمیته ملی المپیک و ورزش کشور جهت اشتراک در بازی های کشور های اسلامی عازم ترکیه شد

در ترکیب این هیت انجنیر نظرمحمد مطمئن رئیس کمیته ملی المپیک و ورزش، حافظ احمد جان ځدران معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش، دادمحمد پاینده اختری رییس اجرائیه کمیته ملی. . .

BACK TO NEWS