خوست: تیم ننگرهار قهرمان مسابقات فوتبال زون شرق و جنوب شرق شد

Afzal-af
چهارشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۲ - ۶:۳۴
خوست: تیم ننگرهار قهرمان مسابقات فوتبال زون شرق و جنوب شرق شد

به نمایندگی از ولایت خوست، تیم ننگرهار در رقابت های مقدماتی مسابقات فوتبال زون شرق و جنوب شرق برای راهیابی به لیگ قهرمانان افغانستان به مقام قهرمانی دست یافت.

این مسابقات که از یک هفته پیش آغاز شده بود با تیم های زون شرق و جنوب شرق شامل تیم های اتحادیه پکتیا، تیم ننگرهار، نورستان پارونس، استقلال میدان وردگ، کاروان اسماعیل خیل خوست و خراسان لغمان برگزار شد.

در این رقابت ها تیم ننگرهار ۱۳ امتیاز، اتحاد پکتیا ۱۰، خراسان لغمان ۹، اسماعیل خیل خوست ۹، میدان وردگ ۳ و کلپ نورستان پارونس صفر امتیاز کسب کردند.

شفق با به ثمر رساندن ۱۲ گل از تیم ننگرهار به عنوان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات و رشید حکیمی به عنوان بهترین دروازه بان از تیم ننگرهار شناخته شدند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۹:۱۹
Background image

برگزاری مسابقات پاورلفتینگ در هرات

هفدهمین دور مسابقات منتخب پاورلفتینگ در ولایت هرات با حضورداشت رئیس و اعضای تربیت بدنی، رؤسای فدراسیون‌ها و جمعی از مربیان و استادان در جمنازیوم میرویس صادق برگزار گردید.

در این. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۹:۴
Background image

برگزاری مسابقات ورزش‌های رزمی در هرات

نهمین دور مسابقات ورزش‌های رزمی ولایت هرات در رشته هاپکیدو با حضورداشت رئیس و اعضای تربیت بدنی و ورزش و هئیت همراه‌شان، رؤسای فدراسیون‌ها، مربیان و جمعی از پیشکسوتان در سالون ورزشی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۶:۲۵
Background image

هیت رهبری کمیته ملی المپیک و ورزش کشور جهت اشتراک در بازی های کشور های اسلامی عازم ترکیه شد

در ترکیب این هیت انجنیر نظرمحمد مطمئن رئیس کمیته ملی المپیک و ورزش، حافظ احمد جان ځدران معاون فنی و مسلکی ریاست عمومی تربیت بدنی و ورزش، دادمحمد پاینده اختری رییس اجرائیه کمیته ملی. . .

BACK TO NEWS